הלוואות לשכירים- אור פיננסים

 

קבוצת השכירים במשק הישראלי הנה הקבוצה הגדולה ביותר בכל מגזרי האוכלוסייה.
היתרון הגדול של השכירים הוא עצם הידיעה איזו משכורת יקבלו בסוף החודש ואיזה סכום כספי יכנס לחשבון הבנק, אך למעשה זהו גם חיסרון מאחר שאם ישנם התחייבויות גדולות שיש לשלם, השכיר לא יוכל לפרוע אותן במועדן ויצטרך לקחת הלוואות לשכירים באמצעות גופי אשראי שונים: בנקים, חברות חוץ בנקאיות, חברות כרטיסי האשראי, חברות ביטוח ועוד.


השכירים מהווים את מנוע הצמיחה הגדול ביותר במשק של הכלכלה, בין אם הם עובדים בחברות פרטיות ובין אם הם עובדי מדינה, וחשוב שיוכלו להתנהל בנקאית בצורה תקינה, מאחר שבכך תלויה בקשתם לקבלת אישור הלוואות לשכירים מגופי האשראי השונים הקיימים כיום.


מאחר וציבור השכירים יודע בדיוק כמה כסף הוא מקבל מידי חודש בחודשו, נוצרים לו קשיי נזילות כספיים בתקופות שונות במהלך חייו כתוצאה מאירועים כלכליים הדורשים הוצאה כספית גבוהה שלעיתים תלויים ולעיתים אינם תלויים בו כלל: רכישת דירה או שיפוצה, רכישת רכב, טיפולי שיניים, ניתוחים, טיפולים אסתטיים, טיסה ונופש בארץ או בחו״ל, אירוע משפחתי משמח כגון: חתונה, בר/בת מצווה, ברית או בריתה ולעיתים אירועים משפחתיים מצערים, שלא עלינו, כגון מוות במשפחה, מחלה קשה וכו׳.
בכדי לשרוד כלכלית הוצאות כספים מתוכננות או שלא מתוכננות במהירות נדרשות לשכיר קבלת החלטה מהירה לבקשת הלוואות המיועדות לציבור השכירים. 


במסגרת הליך הבדיקה של הלווה השכיר, נבחנת תקינותו הבנקאית ויכולתו לקבל אשראי נוסף לקיים בחשבונו לכיסוי התחייבויותיו  עם התאמה מושלמת למידותיו, בתנאי אשראי שיעזרו לו להחזיר את ההלוואה לשכיר שקיבל בתקופה המבוקשת בעת שמצבו הכלכלי משתפר והוא חוזר לעמוד בהתחייבויות שנטל.


לאור פיננסים מספרת יתרונות משמעותיים ללקוח באישור הלוואות לשכירים:

  • אין קנסות על פרעון מוקדם מלא או חלקי של ההלוואה.
  • אין עלויות על דמי הוראת הקבע החודשית כפי שנהוג בחברות חוץ בנקאיות.
  • ההלוואות משולמות באמצעות הוראת קבע מחשבון הבנק של הלקוח.
  • ההלוואות אינן מכבידות על מסגרת האשראי/ אובליגו של הלקוח.


 

אישור הלוואות מותנה בבדיקת מסמכים נדרשים ובהם הפרטיים האישיים והנתונים הפיננסיים של הלקוחות. לאחר בדיקתם של המסמכים, במהירות האפשרית, ואישור ההלוואה לשכיר, אור פיננסים מבצעים תיאום פגישה בנקאית ללקוח לצורך חתימה על מסמכי ההלוואה.


חשוב שלא לחכות למועד מאוחר מידי לפני הגשת הבקשה להלוואה, ולפנות ישירות לאור פיננסים לטיפול מהיר, מאחר ועלולים  להיווצר החזרים של צ׳קים והוראות קבע בחשבון הבנק של הלקוח שיקשו על מתן אישור להלוואה ובמקרה של אישור מלא או חלקי יעלו את אחוז הריבית בהלוואה על פי הסיכון שלוקח גוף האשראי המאשר. 
לפני שאתם ציבור השכירים פונים לגופי אשראי מפוקפקים ולא אמינים ששייכים לשוק האפור, על מנת לקבל הלוואה,  אשראי מהיר בצ׳קים, בריביות גבוהות, אשר בתחילה יראו לכם אטרקטיביות עקב מהירות קבלת הכסף הנדרש, אך מאוחר יותר עלולות להמיט עליכם ועל משפחתכם סיכון כלכלי שיהיה קשה מאוד לצאת ממנו ולעמוד שוב זקופים בבטחה, חשוב שתפנו אלינו לאור פיננסים- הלוואות לכל מטרה, על מנת לקבל הצעת  אשראי אטרקטיבית להלוואות לשכירים.

 

למה אנחנו?

הלוואות לשכירים

מרכז מידע ארצי 03-7411771

מרכז מידע ארצי 03-7411771