הלוואות פרטיות- אור פיננסים

 

לכל אחד ואחת מאיתנו יש מטרות, שאיפות ויעדים אשר אותם אנחנו מעוניינים להגשים במהלך חיינו ובדיוק לשם כך נועדו הלוואות פרטיות אשר מאפשרות לנו, הלקוחות הפרטיים, אפשרות להגשים את החלום באמצעות הלוואה פרטית שאותה ניתן לקבל מגופי אשראי שונים כגון: בנקים, חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח, חברות אשראי חוץ בנקאיות ועוד.הלוואה פרטית נועדה לתת אפשרות לאדם שאינו עצמאי או בעליה של חברה בע״מ לקבל אשראי בכדי לקדם ולממש את שאיפותיו, בין השאר נועדו הלוואות פרטיות לאפשר לנו לרכוש רכב חדש, לשפץ את הבית, לימודים, טיול לחו״ל, פתיחת עסק חדש, ניתוח קוסמטי ועוד, כאשר יכולתו הכלכלית של הלקוח אינה מאפשרת זאת.
גופי האשראי השונים מעניקים הלוואות, במסגרת תנאי הלוואה שונים, בהתאם למטרות שלהן נועדו, הריביות הזולות יותר ניתנות ללקוחות אשר מבצעים שיעבוד נכס פרטי כגון: רכב או חיסכון כספי למטרת ההלוואה ובכך מקטינות את הסיכון לגוף הפיננסי מעניק ההלוואה.


ההלוואות ניתנות ללקוחות פרטיים במספר ייעודים: סגירת מינוס והתחייבויות בנקאיות, הלוואה לסטודנטים עבור לימודים אקדמיים, הלוואה לרכישת רכב חדש או יד שנייה.
לכל ייעוד מגולמת ריבית הסיכון לגוף האשראי המממן על פי נתוני ומאפייני הלקוח.
מאחר שמתן האשראי הנו לאדם פרטי או למשק בית פרטי, אזיי סכומי ההלוואה המאושרים הנם בין אלפי שקלים בודדים עד למאה אלף ש״ח לערך, סוגי ההלוואות הפרטיות היחידים העוברים את הסכומים הללו הנם משכנתאות לדיור למשקי הבית.
אישורם של ההלוואות מותנה בבדיקת מסמכים נדרשים ובהם הפרטים האישיים והנתונים הפיננסים של הלקוחות. לאחר בדיקתם של המסמכים, במהירות האפשרית ואישור ההלוואה הפרטית, אור פיננסים מבצעים תיאום פגישה בנקאית ללקוח לצורך חתימה על מסמכי ההלוואה.


לאור פיננסים מספר יתרונות משמעותיים להלוואות פרטיות ובהם: פטור מלא מקנס על פרעון מלא או חלקי של ההלוואה, פטור מלא מעלות דמי הוראת קבע חודשיים, ההלוואות מתבצעות על ידי הוראת קבע חודשית, ההלוואות אינם מכבידות על מסגרת האשראי הבנקאית של הלקוח.
אור פיננסים כגורם חיצוני, בלתי תלוי, ומעורה בתחום ההלוואות לכל מטרה, מבצע עבורכם הלקוחות הפרטיים , בחינה פיננסית מקיפה של כל החברות וההצעות בשוק ההלוואות ויתן לכם את ההצעה הטובה ביותר התפורה בדיוק למידותיכם.

 

למה אנחנו?

הלוואות פרטיות

מרכז מידע ארצי 03-7411771

מרכז מידע ארצי 03-7411771